Bez sociálních sítí - Den první

12. června 2018 v 19:50 | helmii |  Zkusila jsem...
S tímto "experimentem" jsem začala dnes před polednem. Po obědě jsem se šla na hodinu projít, protože po obědě normálně kolem té hodiny odpočívám. Právě u YT. Procházka byla super, dokonce jsem i vybrala dárek pro přítelovu maminku k narozeninám.


Když jsem přišla domů, šla jsem poklidit zvířata, co máme a pořád jsem se cítila OK. Problém byl, když jsem si sedla k notebooku, pořád jsem měla nutkání podívat se alespoň na jedno video místo učení. Pořád jsem měla vzadu v hlavě takový pocit pnutí.

Po 45 minutách učení jsem si na půl hodiny zacvičila a pnutí bylo pryč. Pustila jsem si na yt jedno video, které jsme měli v prezentaci s učením (takže se to asi jako podvod nebere). Taky jsem se rozhodla, že odepisovat budu jen na důležitější zprávy. Po dalším učení jsem se podívala na hodiny a ono bylo teprve pár minut po čtvrté.. Četla jsem si, dokud nepřijeli naši z práce domů, pak jsme se navečeřeli, já vzala brášku na procházku (dnes už druhou).
Najednou si uvědomuju, kolik času jsem každý den musela promarnit! Dnes mám tolik času, že ani nevím, co s ním. Po dlouhé době jsem si vytáhla antistresové omalovánky, a taky mám v plánu dnes pokročit na jednom příběhu, co píšu. Celkově mám pocit, že mám více energie, může to být tím?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama