Bez sociálních sítí - Den druhý

13. června 2018 v 20:48 | helmii |  Zkusila jsem...
Dneska mi YT fakt chybělo. Venku bylo sychravo a zima a tak jsem ani nešla na procházku. Ráno jsem si jen skočila do obchodu nakoupit a na poštu, poslat jeden balíček. Pak už jsem se vlastně jen učila.


Kolem 11. hodiny jsem si začala vařit oběd (opět podle Fitreceptů), který zhruba za hodinku byl. Po obědě jsem se opět učila, prokládala jsem to čtením a jedním šlofíkem.

Odpoledne už jsem se koukala na TBBT, zpívala, hrála na klávesy.. Ale až teď večer jsem se dokopala ke cvičení. Zítra asi budu cvičit dřív, protože už jsem byla unavená a nešlo to tak dobře.

Musím říct, že jsem dneska měla nutkání prostě překročit těch stanovených 10 minut, ale pak jsem si řekla, že by to byla škoda a že bych tím podvedla hlavně sebe. Tím, že dneska bylo škaredě, jsem pořádně nevěděla, co dělat. Až teď jsem si uvědomila, že na mě čeká hora oblečení na vyžehlení (normálně totiž žehlím v pátek, tak jsem na to ani nějak nemyslela), takže pokud zítra nebude počasí na procházku, asi se prostě pustím do toho prádla.
Ale taky bych chtěla podotknout, že ze sebe mám lepší pocit, že tak moc nemarním čas, který můžu věnovat něčemu kreativnímu nebo užitečnému!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irda Irda | Web | 13. června 2018 v 21:10 | Reagovat

Tak to tě obdivuju :D Já bych bez youtubu třeba nemohla fungovat protože si tam pouštím třeba na počítači všechnu hudbu :D jsi dobrá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama