Šest vran

7. února 2018 v 17:03 | helmii |  Recenze na knihy
Autor: Leigh Bardugo
Počet stran: 384
Moje hodnocení: 95%

Další z knih, kterou jsem našla pod vánočním stromečkem. Protože jsem milovník fantasy, tak jsem z ní byla opravdu nadšená. Začala jsem ji číst jako druhou (hned po Bajkách Barda Beedleyho) a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Zároveň jsem ale nechtěla, abych ji měla přečtenou hned, tak jsem si ji snažila šetřit… Stejně mi to vydrželo jen první asi 2 po tomto "slibu" sama sobě, tak jsem ji měla přečtenou asi za 5 dní.

Líbí se mi na ní, že je plná zvratů. Při některých zápletkách jsem si byla skoro jistá jejich řešením, ale vzápětí se ukázalo, že jsem byla úplně vedle. To je to, co mě na ní asi tak zaujalo. Že si vlastně ničím v příběhu nemůžu být jistá. Dále se mi velmi líbí, že zasazena do netradičního prostředí (pro žánr fantasy), a to do prostředí gangů, barů a heren. A taky se mi moc líbí, že má na vnitřní straně obálky mapu. Ale to je jen taková moje soukromá úchylka.


Knížku bych doporučila komukoliv, kdo má rád knížky, ve kterých se něco děje. Já osobně se už nemůžu dočkat druhého dílu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama