Slib

2. ledna 2018 v 21:15 | helmii |  Témata týdne
Zdravím opět po dlouhé době. Ráda bych se omluvila, škola pro mě holt byla přednější, ale zase chci začít (celkem) pravidelně psát, snad mi to vydrží déle, než posledně.

Tohle téma týdne mě zaujalo. Chtěla bych se tu rozepsat o svých novoročních předsevzetích, protože to je takový slib ode mě pro mě. Na předsevzetích se mi nejvíc líbí, že pokud je nesplním, musím za to vinit jen sebe, nikdo jiný nemůže za to, že si na svých cílech nedřu.


Moje první předsevzetí je přečíst v roce 2018 alespoň 20 knížek a přitom se pokusit splnit knižní výzvu. Čtu moc ráda a nerada bych to vypustila. A 20 knížek za rok je opravdu realistické, když jsem loni přečetla od července 18 knížek (a k tomu 20 k maturitě). Navíc, díky knižní výzvě je možné, že objevím nějaký styl, který jsem nikdy pořádně nevyzkoušela přečíst a zalíbí se mi (třeba zamilované knížky, takových jsem přečetla za svou "čtenářskou kariéru" max. 10).

Mým dalším předsevzetím je letos uběhnout půlmaratón. Nepotřebuji na závody, ale prostě chci do prosince uběhnout v kuse těch 21, 5 km. Je reálné na to natrénovat, jen se prostě nesmím vymlouvat a flákat to (jako jsem to flákala poslední dva měsíce kvůli škole).

A mým posledním předsevzetím je v roce 2018 uběhnout 2018 km. Už teď jsem na Endomondu ve výzvě, kdy se má za leden ujít či uběhnout 60 km. Tu bych měla zvládnout, když jsem od 20. prosince do 31. prosince ušla/ uběhla 34 km.

Jako předsevzetí by se i dalo vzít to, že chci zase častěji přispívat na blog. (A taky chci vypotřebovat všechny krémy, co jsem dostala k narozeninám/Vánocům!)

A co vy, jaká předsevzetí jste si na letošní rok dali?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama