Absolutní nula

12. ledna 2018 v 9:18 | helmii |  Témata týdne
Absolutní nula. Zatím jsem mohla mít absolutní nulu v počtu neúspěšných zkoušek a zápočtů. Zatím jsem všechno zvládla na první pokus a zkoušky na A. Kdybych včera nedělala zápočet ze zpěvu, což bylo samo o sobě dost vtipná situace. Ještě vtipnější bylo, že jsem se rozhodla, vzít si podpatky.


Ráno se mi povedlo vyjít na autobus později. V půlce cesty jsem si uvědomila, že neumím chodit rychle na podpatcích a musela jsem ten autobus stihnout, protože jsem měla 9.40 přijet na zastávku a v 10 psát ještě zápočet ze speciální pedagogiky. Někdo nahoře mě vyslyšel a já (nechápu jak) došla na autobus ještě rychleji, než normálně. Jo a po cestě mi párkrát zajel podpatek do mezery mezi kostkami, ale pokaždé jsem to ustála.

Test byl v pohodě, mám z něj dobrý pocit. Na konvikt jsme se přemístili tramvají, protože jsem si až tolik nevěřila na kostkovou Olomouc.

Když jsme přijeli ke konviktu, zjistila jsem, že si vlastně ještě úplně nepamatuju to, co bych měla, ale pořád jsem doufala, že mi ten jediný stupeň, co si nepamatuju, nedá. Samozřejmě že dal. Nejvtipnější bylo (pro docenta asi ne, pro spolužáky asi jo), že jsem začala zpívat slova správně, ale melodii úplně špatně, protože když mě někdo vyvede z rovnováhy, jsem pak dost zmatená. Takže se vůbec nedivím, že jsem to neudělala, přišlo by mi vážně nefér vůči ostatním, kdyby mi to dal.

Nakonec z naší skupiny asi.. no mohlo nás být přes 30, zápočet dostalo 12 lidí a naše větší polovina jde na další pokus v únoru. A třeba se mi ta nula nesplněných zkoušek si zápočtů povede příští semestr!
Jo a na podpatcích jsem se pak nějak dovlekla na autobus a zvládla jsem to pak až k nám na náměstí, kde mě viděl D. a byl tak moc hodný, že mě hodil cestou k zákazníkovi domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama