Výstava pro tvořivé ruce 2017

2. listopadu 2017 v 13:34 | helmii |  Veřejný deník
Už to budou zase dva týdny od akce, o které chci dnes psát. Achjo. V sobotu 21. října jsme si s mamkou povídali, jen tak se koukaly na internetu na akce, co zrovna jsou a do oka nám padla akce s názvem "Výstava pro tvořivé ruce". Trošku jsme si o tom přečetly a řekly jsme si, že bychom tam mohli možná po obědě zajet.


A než jsme se stihli pořádně domluvit, už jsme seděli i s bráškou v autě a jeli do Olomouce. Jsem opravdu ráda, že jsme se tam jeli podívat, bylo to pro mě hodně inspirativní. Bráška si vyrobil svíčku (miluje svíčky), mamka si pořídila vlnu, po které pokukovala už dlouho (je fakt moc pěkná) a já si tam vyrobila náhrdelník a tašku přes rameno se slonem a "půlmandalou".

Hodně mě tam zaujala paní, která plstila zvířátka. Nechápu, jak to udělala, ale všechna zvířata, co tam měla vystavená, vypadala jako živá (veverky, sýkorky, pavouky,…). Dál se mi tam hodně líbily náušnice, náramky a náhrdelníky z Fima. Spoustu z nich už jsem sice viděla v různých obchůdcích, ale i tak měl každý výrobek svoje kouzlo.

Myslím si, že jsme si to všichni tři náramně užili a za 2 týdny máme zase v plánu Mineral Expo a já mám v plánu Běh proti cukrovce. Doufám, že si všichni užíváte podzim aspoň stejně dobře, jako já.

Náhrdelník s panem Jelem. Jsem s ním "in love". <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama