Mineral Expo a Design Trh 2017

22. listopadu 2017 v 14:44 | helmii |  Veřejný deník
Ve dnech 11. a 12. 11. proběhla v Olomouci akce s názvem Mineral Expo. Upřímně, vůbec jsme s mamkou netušily, co od toho máme čekat, jestli to bude spíše naučná výstava, nebo více výstava prodejní. Ale ani to nás nezastavilo a v sobotu dopoledne jsme se sbalili, sedli do auta a jeli to zjistit.


Na místě jsme zjistili, že je to výstava prodejní. Bylo tam o něco více lidí, než na výstavě pro tvořivé ruce, z čehož byl bráška trochu nervózní, ale je moc šikovný a zvládl to! Možná hlavně proto, že tam byla spousta svícnů se svíčkami. Mamka si tam bohužel nic nevybrala, já si tam vybrala náramek z růženínů. Zajímavé byly čakrové náramky. Taky tam byla spousta minerálů. Strašně se mi líbily, ale bohužel netuším, co bych s nimi dělala.

A 17.-18. 11. byla prodejní výstava Design Trh v Korunní pevnůstce v Olomouci. Na tu jsme už jeli bez brášky, což bylo asi dobře, protože tam bylo plno lidí a taky jsme už věděly, že se jedná o prodejní výstavu. Naštěstí jsme jeli v tak dobrou dobu, že sice bylo plno, ale dalo se všude projít a dostat. Když jsme odcházely, fronta na vstupenky se táhla až ven.

Na této výstavě se nám hodně líbilo, hlavně proto, že většina výrobků byla originálních, ručně šitých či dělaných. Hrozně se mi tam líbily brožky, náučnice, ale i oblečení. Co mě hodně zaujalo, bylo černé mýdlo na čištění obličeje, tak jsem ho kousek od maminky dostala. Už jsem na něj vážně zvědavá! Bohužel tomu, že jsou ručně dělané, odpovídaly ceny výrobků, takže jsme se na většinu věcí jen zálibně koukaly. Z této výstavy jsme si odvezly hlavně hodně inspirace. A taky spoustu otázek, jako například, odkud všichni berou tak krásné látky? Nechápu to!

Obě tyto výstavy se mi moc líbily, zjistila jsem, že na podzim mám asi fakt náladu se jen tak procházet a obdivovat výrobky ostatních! Doufám, že brzy zase přijdeme na nějakou výstavu, která nás zaujme! Bohužel nemám žádné fotky, vždycky jsem tak unešená, že fotit naprosto zapomínám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama