Všechno?

6. září 2017 v 18:45 | helmii |  Helmiiny vykecávky
Po delší době vás zase zdravím u dalšího článku. Bohužel poslední měsíc nemám síly psát články. Pracuju u počítače, takže pokaždé, když mám hotovo ntb zaklapnu a jsem ráda, že od něj mám zase na pár hodin pokoj.


Dnes mě ale napadlo téma, o kterém bych se ráda rozepsala. Tímto tématem je "všechno". Protože pro každého je vše něco jiného.

Proč by si někteří přáli vilu na pláži, drahé auto nebo třeba být majitelem celého ostrova, a proč je to pro některé naopak třeba jen pár knih, pár kousků oblečení a milovaná osoba? Snaží se snad lidé mít co nejvíc majetku, aby si "koupili" přátele či lásku? Na to vám odpověď nedám, i když mě osobně by velmi zajímala. Co mají lidé z toho, že vlastní obrovskou vilu a spoustu peněz na bankovních účtech?

Já si myslím, že skoro všechno mám, ať už to beru z materiálního hlediska (mám co jíst, kde bydlet, co na sebe, taky mám vlastní notebook a knihy,…) tak z hlediska duchovního. Mám milujícího přítele, ve kterém nacházím pořád podporu, mám klidné rodinné zázemí… Jediné, co mi možná trochu chybí k absolutnímu štěstí, je společné bydlení s přítelem. Ráda bych si vyzkoušela alespoň na měsíc, jak by se nám spolu dařilo, jestli bychom se navzájem "sežrali" nebo ne…

Tenhle článek nemá pořádně hlavu ani patu, ale nejspíš už jsem zase potřebovala napsat něco jiného, než vydavatele a počet stran knihy. Můžete to brát jako takový výkřik do tmy. Ale měly by zase začít vycházet smysluplné články, jako například z naší dovolené na Šumavě, nebo o mých začátcích na VŠ (ale to musím počkat alespoň do zápisu).

Tak se s vámi prozatím rozloučím. Třeba pac a pusu, budeme dělat, že je to originální. Jo a mějte se krásně a užívejte života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama