Dítě školkou povinné - ze života andílků

9. září 2017 v 15:32 | helmii |  Recenze na knihy
Autor: M. M. Cabicar
Počet stran: 177
Moje hodnocení: 90-95%

Konečně jsem se po celkem dlouhé době zase dostala do knihovny. Doma jsem si připravila seznam knížek, co si půjčím, abych tam nestrávila hodinu, protože jsem si měla vyzvednout rovnou přítele z práce. Bohužel si někdo napsal skoro stejný seznam jako já, takže jsem musela improvizovat.

Už jsem měla asi všechno vybráno, ještě jsem si prohlížela stojan s novinkami v naší knihovně a zaujala mě tam knížka s velmi nápaditou obálkou. Sáhla jsem po ní a zaradovala se. Stálo na ní jméno M. M. Cabicar.

Protože ho sleduji na Facebooku a jeho příhody s Viki mě velmi baví, tak jsem si ji teda půjčila. Musím říct, že nelituju.

Kniha byla skvělým odreagováním od smutných, k zamyšlení hodných knih, které jsem četla předtím. Mnohokrát jsem se neudržela a začala jsem se smát nahlas. Knížka je velmi čtivá a hodně se mi na ní líbí, že je psaná formou velmi krátkých kapitol. Přečtu si pár příběhů a můžu jít něco dělat, nemusím přemýšlet nad tím, kde jsem vlastně v kapitole skončila nebo nemusím dočítat celou dlouhou kapitolu.

Opravdu doufám, že v naší knihovně objevím předchozí dva díly, protože pořádně se zasmát není nikdy na škodu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama