Výlet na oppidum a přijímačky

15. června 2017 v 19:59 | helmii |  Veřejný deník
Vítám Vás u mého nového článku, opět deníkového typu. Asi bych měla začít chronologicky, pokud možno. V tom je výhoda elektronického psaní. Ze začátku můžu přeskakovat a poté se vrátit mezi napsaná slova a věty, a celé je pozměnit, což bohužel u mého deníku z papíru nešlo.


Minulý týden jsem zase začala s během. Našla jsem si tréninkový plán, díky kterému to "špatné" (teď už snad zdravé) koleno začínám zatěžovat postupně, takže nemusím mít takový strach. Jinak byl minulý týden dost jednotvárný. Ráno jsem vstala, šla běhat, pak jsem si udělala snídani, šla na rehabilitace, a když jsem se vrátila, do odpoledne jsem pracovala. Poté jsem většinou odpadla.

Zlom nastal v pátek, když mi psala kamarádka (B.), jestli mám čas, že bychom mohli jít ven, protože je u nás ve městě. Byla jsem fakt ráda, že mě vytáhla ven, protože z toho střídavého koukání do monitoru a knih mi začínalo decentně hrabat. Po dlouhé době jsem si opravdu hodně užila procházku a B. mě zbavila strachu z chození bosky po trávě. Zjistily jsme, že jsme spolu 4 roky chodily do třídy, ale až teď nám došlo, jak podobné názory na spoustu věcí máme.

V sobotu jsme jeli s přítelem (D.) na výlet na oppidum (nebo do oppida?). Má drahá polovička mi říkala, že je to jen louka, ale musím říct, že výhled tam byl nádherný! Taky jsme začali s Geocatchingem a samozřejmě jsme chtěli naši první kešku najít na výletě. Jednu jsme si vyhlídli, podle GPS jsme k ní došli, rozluštili jsme nápovědu a pak už nám zbývalo ji jen najít. Tak 10 minut jsme se ji snažili všude najít, až jsem nakonec zvedla náhodně jeden kámen a ona byla pod ním. Nevěděla jsem, jestli se šťastně smát, nebo naštvaně brečet. Tak jsem se smála, to je vždycky lepší řešení. Když už jsme kešku chtěli vrátit na místo, do křoví, kde byla schovaná, vletěl sršen. Tak rychle jsem dlouho neběžela.

Včera jsem dělala přijímačky na PdF. Jsem z toho taková rozpačitá, tak uvidím, jak to dopadne. Jsem ráda, že do 14 dnů bych měla vědět výsledek. Kamarádka si musí počkat až do srpna, to by mě trefilo.

A dnes jsem si uvědomila, že mám spousty oblečení, které nenosím a zbytečně mi zabírají místo ve skříni, tak jsem je pěkně protřídila. Alespoň mi nebude blokovat energie, haha. A to by bylo asi tak všechno o posledním týdnu a půl, nic dalšího zajímavého se mi nejspíš nestalo. Teda asi kromě toho, že se sama od sebe budím kolem 6 ráno, každý den. Hurá.


Fotka z výletu:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eLLen May eLLen May | E-mail | Web | 30. června 2017 v 20:29 | Reagovat

Geocaching je skvělá zábava a dobrá volba jak si zpestřit výlety, sama ho provozuju už pár let.
Snad Ti přijímačky dobře dopadnou,držím pěsti! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama