Co když je to správně?

7. června 2017 v 20:41 | helmii |  Témata týdne
Když mi v půlce května začaly prázdniny, myslela jsem si, že budu pořád někde venku, že budu chodit na zábavy, na výlety, pořád bude co dělat. Ale v konečném výsledku sedím několik dní v týdnu u práce (neříkám, že mě to nebaví, ale prostě jsem ten typ člověka, co potřebuje práci dodělat, strašně mi vadí, když mi v pokoji leží bedny k vyřízení a já s nimi nic nedělám) a zbylé dny jsem buď u přítele, nebo on u mě.


Ale co když je to správně? Tu práci už dělám automaticky, moc nad tím nemusím přemýšlet, díky čemuž mě napadl projekt, na kterém bych ve volném čase ráda pracovala, a pokud to vyjde tak, jak bych si přála, tak bych ho sem po částech přidávala. Taky jsem k Vánocům dostala klávesy a neměla jsem čas se na ně učit. Našla jsem na internetu lekce zdarma, které asi tenhle, nebo příští týden zkusím (uvidím, jak stihnu práci, v sobotu jedeme na výlet, poprvé o letošních prázdninách, hihi).

Taky jsem zase začala po půl roce "běhat". Během se to asi ještě úplně nazývat nedá, proto ty úvozovky, ale musím na to koleno začínat pomalu. Ale za 9 týdnů bych měla běhat úplně v pohodě. Ještě, že jsem ranní ptáče, protože chodím běhat něco po šesté ráno, aby nebylo vedro. A odpoledne nebo k večeru by se mi asi už nechtělo.


Takže když jsem se nad tím tak zamyslela, nakonec jsem ráda, že na ty zábavy nechodím, protože ušetřím na věci, co se mi hodí mnohem víc, než kocovina den po zábavě, taky ušetřím čas, ve kterém můžu být nějakým způsobem produktivní a tak dále, a tak dále. Doufám, že si i vy ostatní užíváte zaslouženého volna!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 7. června 2017 v 21:10 | Reagovat

Já si budu volna také raději užívat nějakou užitečnou činností, než běháním po hospodách :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama