Pěstování mrkve a učení

2. dubna 2017 v 18:27 | helmii |  Veřejný deník
Tenhle týden začal opravdu krásně. Po změně času jsem byla jak něčím omámená. Hned první hodinu jsme psali test z matiky, naštěstí na derivace, takže to bylo v pohodě (kdyby se mi nepovedl napsat na 2, tak se tu s tím ani nechlubím). Po škole jsem zašla na letošní první zmrzlinu a byla celkem dobrá. Když jsem došla domů, musela jsem Elišce trochu poupravit klec, protože pořád lezla do jesliček na seno a já se bála, že si tam zlomí nohu, tak jsem tam přidrátovala dvířka od druhé klece a funguje to. Taky jsem na youtube viděla, že když odříznu vrchní část mrkve a dám ji do vody, začne z ní růst zelený, tak jsem jim začala pěstovat nať. Večer jsem se rozhodla, že začnu cvičit (jak to je jen o berlích možné), tak jsem začala dělat 30 denní výzvu na sedy-lehy. (A světe div se, je neděle a já ji pořád dělám)

V úterý se asi nic zajímavého nestalo, snad jen, že jsem se učila konečně venku a bylo to parádní. Mám pocit, že venku nebo ve škole se toho naučím víc, než doma.

Ve středu jsem šla poprvé letos v sukni do školy. Už je fakt krásné počasí. Po škole jsem si vytáhla hamak a pověsila si ho. Bohužel nebylo úplně nejtepleji, tak jsem šla asi po hodině domů. Doma jsem si pak psala rozbory děl do češtiny a po třech hodinách jsem chytla takovou křeč do ruky, že jsem v ní už pak nic neudržela.

Čtvrtek a pátek.. hm.. nic zajímavého. Snad jen čtvrtletka z matiky, u které mi naštěstí o známku nejde. Taky jsem se začala učit na maturitu. Konečně.


V sobotu jsme byli na oslavě, dost se povedla. Byl tam i přítel, po oslavě jsme se ještě šli projít. Ráno jsme si skočili na jahodovou dřeň (protože točená měla zavřeno) a tak. Taky jsem se toho celkem dost naučila. Fakt se mi tenhle víkend hodně líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sabča sabča | Web | 2. dubna 2017 v 20:16 | Reagovat

dobrý blog
zvu tě na svůj

2 Surikata Surikata | Web | 28. dubna 2017 v 20:53 | Reagovat

Pěkné, čtivé a inspirativní!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama