Koncert o berlích

10. března 2017 v 19:22 | helmii |  Helmiiny vykecávky
Před týdnem jsme si s přítelem udělali takový menší výlet a jeli jsme na koncert Rybiček 48 a Imodia do Olomouce. Imodium bohužel nepřijeli (hlavně kvůli nim jsme tam jeli).

Vyjeli jsme celkem brzy, takže když jsme dojeli do Olomouce, měli jsme ještě víc jak 2 hodiny volno. Oba jsme měli hlad, tak jsme si zašli do restaurace hned vedle klubu, kde se to konalo. Upřímně, tak dobře, jako tam, jsem se hodně dlouho nenajedla. Měla jsem kuře s grilovanou mrkví a vařeným bramborem. Pod steakem z kuřete na mě čekalo překvapení ve formě hromady cizrny (miluju cizrnu ve všech formách). Fakt jsem si pochutnala a bodlo to. Sice jsem pak měla problém se odvalit od stolu, ale bylo to výborný!

Zatímco jsme jedli, před klubem se začali hromadit lidi. Hodinu a třičtvrtě před začátkem koncertu. Zaklepali jsme si na čelo a zasmáli se jim, proč tam mrznou proboha tak brzo? No, když jsme vyšli ven, pochopili jsme to. Fronta měla minimálně 50 metrů (a to zbývalo ještě půl hodiny, než klub otevřeli). Dovnitř jsme se pak dostali celkem rychle. Celkem vtipné bylo, že když jsme se my dostali na řadu u vstupenek a otočili jsme se, za námi byla fronta stejně dlouhá, jako když jsme si tam šli stoupnout. Pomalu jsem si začínala uvědomovat, že si tam asi jen tak nezatančím (pořád mám svoje milované hole).

Moje očekávání se taky naplnilo. Do sálu bych se nenacpala, protože tam bylo fakt plno. Tak jsme seděli na baru, do kterého vedou dveře ze sálu, takže jsme slyšeli celkem dobře a u toho jsme si ještě mohli povídat, což bylo taky fajn.

Domů jsme jeli celkem brzo- kolem 11, ale oba jsme byli utahaní jak štěňata. Já skoro usnula v autě (ne, nebyla jsem opilá), ale i přes to všechno se mi to líbilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 10. března 2017 v 19:48 | Reagovat

To muselo být fajn, Rybičky 48 mám taky moc ráda! :-)

2 slunecnyden slunecnyden | Web | 11. března 2017 v 16:47 | Reagovat

Tak ať si brzy i zatančíš .-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama