Den, kdy zmizelo Slunce

13. března 2017 v 20:04 | helmii |  Témata týdne
Den, kdy zmizelo Slunce? Já to beru tak, že pro každého je jeho Slunce něco jiného a kdyby o to přišel, ze světa by mu rázem vymizely všechny barvy a vše by začal vnímat černobíle. Přesně, jako když na noc zapadne Slunce.

Pro mě osobně by svět zšedl, kdybych nemohla chovat morčata. Zní to hodně divně, ale morčata chovám už od svým zhruba 5 let a nějak si to bez nich nedovedu představit. Ten roztomilý kukuč, co na vás hodí, když máte jídlo. Ten bordel, co nadělají, když se nedej bože nudí. Ranní probouzení o několik (desítek) minut před budíkem, protože chlupáči mají hlad… No neměnila bych to za nic na světě (ani za víc spánku ne, doopravdy)

Svět by pro mě byl o dost nudnější, kdyby neexistovaly knížky. Co je před spaním lepšího, než se začíst do nějaké slaďárny, o které se vám potom bude zdát? Já osobně už sebou nosím knížku všude (třeba i jenom staženou v mobilu), protože co když u doktora bude fronta na hodinu? (To dneska byla. Fakt nic nedokáže naštvat víc, než když hodinu čekáte, abyste potom byli během 3 minut zase venku).

A pak je spousta dalších věcí, co mě naplňují a baví, jako třeba psaní, kreslení, žehlení (nesuďte mě, každého baví něco jiného, buďte tolerantní)… Ale to už nejsou věci, bez kterých bych nemohla být. Občas sice mívám výčitky, když třeba nenapíšu článek, nebo se vykašlu na cvičení, ale není to tak vážný, abych to nemohla druhý den napravit.

P.S. Zlato, jestli tohle čteš, tak bez tebe samozřejmě taky nemůžu existovat. Já jen abys věděl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama