12. týden

26. března 2017 v 21:18 | helmii |  Veřejný deník
Ne, nejsem těhotná, hihi. Jen jsem se rozhodla si tu udělat něco jako deníček. Protože když si píšu do papírového deníku, trpí blog a když píšu články na blog, tak trpní můj deník. A třeba se za pár let pobavím nad tím, jak jsem zvládala všechny týdny roku.

Od pondělí do pátku tenhle týden uběhl šíleně rychle. Aby taky ne, každý den jsem se musela učit. Ve středu jsem ale přespávala u přítele, tak jsem si vybrala prokrastinaci snad na celý týden dopředu. Nejdřív nám vařil večeři, tak jsem ho pozorovala a povídala si s ním, a u toho se učit nedá. Pak jsme se koukali na Prostřeno (haha), pak mi půjčil GTA a tak nějak jsem sama musela přijít na to, jak se tam řídí auto. Povedlo se mi to, jsem na sebe hrdá. Pak jsme koukli na seriál a šli spát, učení jsem moc nezvládla.

Ve čtvrtek jsem u sebe celý den nosila pyžamo a špinavé ponožky a protože mám ve čtvrtky vyučování až do 15:30, byla to fakt paráda.. Naštěstí jsme to všichni přežili (protože jsem dáma a moje ponožky nesmrdí).

V pátek jsme se s holkama rozhodly, že si zajedeme do čajovny. Protože jsem dlouho nikde nebyla (přespání u přítele nepočítám, byli jsme stejně doma), tak to fakt bodlo. Parádně jsme si popovídaly a atmosféra té čajovny nám dovolila aspoň na pár hodin hodit stres z maturity za hlavu. Ale protože jsem pořád o berlích a chůze je namáhavá, bylo to vyčerpávající. A to jsme přijely domů vcelku brzo.

O víkendu jsem se konečně začala učit k maturitě. Udělala jsem si rozbor Hamleta, sepsala nějaké otázky do biologie, dočetla jednu knížku… A dnes jsem uklízela, protože zvěř nadělá neskutečný nepořádek. Zvláště malá Eliška, která je u nás teprve dva týdny. Taky jsem si protřídila šuplíky a krabice, mám od kamarádky půjčenou knížku o úklidu pomocí Feng- šuej a tak mě to nabudilo k uklízení, že jsem s berlema došla až do kontejneru s dvěma igelitkama papíru.

Docela vtipné bylo, když jsem si zametala v pokoji. Zametám si, zametám, smetákem jsem si šourla o nohu a hle co z něj vypadlo. Obří pavouk, a dal se na útěk pod mou postel. Naštěstí to nestihl. Možná jsem si zabila štěstí, ale opravdu nechci, aby mi takový obr v noci vlezl do pusy. A pak z toho smetáku vypadla ještě ryběnka. Asi si fakt musím koupit nový, haha.

To by k tomuhle týdnu bylo asi všechno. Popravdě, pořád nějak nemůžu uvěřit, že už je konec března, když před chvilkou jsme slavili Silvestr. No jo, asi bych se měla na tu maturitu připravovat ještě usilovněji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama