Nejdůležitější orgán aneb moje první rande

15. února 2017 v 11:45 | helmii |  Témata týdne
Často se řeší, zdali je pro štěstí člověka důležitější rozum, či srdce. Já sázím hodně na srdce, a proto jsem se rozhodla vám sem napsat něco o mé první schůzce s klukem.

Bylo to v létě asi před čtyřmi lety (jo, začala jsem randit ve čtrnácti). Na Facebooku si mě přidal do přátel jeden kluk. Tenkrát bylo in mít co nejvíc přátel, tak jsem to prostě potvrdila a neřešila jsem, že vlastně vůbec nevím, o koho jde. Po pár dnech jsme si spolu začali psát. Nejdřív jen tak trošku, pak čím dál víc až z něj najednou vypadlo, že se do mě asi zamiloval a že by mě rád viděl. Jo, do té doby jsme se naživo vůbec neviděli. Fakt romantika. Ale svolila jsem.

Nadešel den D. Den před tím jsem byla sestřenice, která mi nakrepovala vlasy a mně se to strašně líbilo, takže jsem nějak neviděla potřebu v tom, si je umývat a nechala jsem si kudrnaté. Taky jsem se "dokonale" namalovala, na řasy jsem si dala snad 10 vrstev řasenky. Velmi stylově jsem se oblékla a vyrazila jsem. Trochu mě zarazilo, když jsem po cestě potkala kamarádky, které se mě ptaly, jestli jdu za ním, že půjdou se mnou, protože on jedné z nich napsal, ať jde s náma. Fakt pecka.

Když přijel, šli jsme se projít do parku. Ty dvě nám byly pořád v patách. Asi po hodině jsme je od nás konečně dostaly. A tady začal problém. Hošan, na fb neskutečně vtipný, upovídaný a tak najednou mlčel. Tak jsme se šli radši projít. Mlčky. Těsně před tím, než měl odjet, tak se začal ptát na takové ty konverzační otázky typu: A jaký máš ráda filmy? To bylo fakt něco. A to bylo vlastně první i poslední rande s ním. Na fb náš vztah sice ještě asi dva týdny pokračoval, ale po těch dvou týdnech mi napsal, že mě má rád jako kamarádku a do večera byl ve vztahu s jinou slečnou.

Mezitím jsme se měli vidět ještě jednou, ale nepřijel a ani se mi to neobtěžoval napsat. Během čekání si ode mě vzal nějakej týpek číslo, ale popravdě nevím, kdo byl horší případ, jestli pan D, na kterého jsem marně čekala, nebo pan M, který ne nebral jako odpověď a když jsem mu do 20 minut neodpověděla na SMSku, začal psát zoufalý zprávy, poté výhružky a pak zas zoufalý zprávy. Takže s ním ani k té schůzce nedošlo. Takže to byly fakt zajímavý dva, tři týdny v mém prázdninovém životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 15. února 2017 v 15:24 | Reagovat

Moje začátky s randěním byly podobné ;-)

2 Monty Monty | 20. února 2017 v 20:13 | Reagovat

Já jsem nerandil. Já jsem zbalil baťoh, kytaru a směr někam... A pak jsem potkal ji a vlastně moje první holka... No a jsme spolu přes 10let...

3 helmii helmii | Web | 21. února 2017 v 16:05 | Reagovat

[2]: Tak hodně lásky i do budoucna! My jsem spolu s mým druhým klukem (dá-li se počítat ten první "vztah") třetím rokem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama