Konec cesty

6. února 2017 v 19:51 | helmii |  Témata týdne
Konec cesty? Ještě chvilku potrvá, než moje cesta skončí. I když, tahle cesta utekla hodně rychle a její poslední měsíce utíkají ještě rychleji. Ano, mluvím (píšu) o střední.

Zrovna dneska jsem posílala přihlášky na vysokou a dostala jsem jakousi depresi, že celej gympl jaksi rychle utekl. Mám pocit, že ty čtyři roky ve skutečnosti trvaly tak rok. Nejsem smutná kvůli tomu, že opouštím náš kolektiv, protože lidi, co mám ráda, budu vídat i nadále a ty, co až tak nemusím, už prostě neuvidím. Spíš jsem smutná, protože čas tak strašně utíká. Co když celej život uteče takhle rychle? (Nemůžu mít krizi mladšího věku?)

Co když celá ta cesta skončí, aniž bych měla šanci podívat se do míst, kam mě to táhne už pár let, co když si nestihnu odběhnout ani jeden závod, co když prostě nesplním ani jeden cíl? Teď nemám na mysli svůj plán učení, co jsem si sestavila, abych se stihla do maturitky všechno naučit (i když mám tušení, že to stejně vzdám, i když bych se mohla pokusit změnit a snažit se zabojovat).

Já nevím, tenhle článek je hodně krátký, nějak nemám náladu na psaní, jen jsem se potřebovala vypsat z rádoby deprese. Nemám páru, kdy se dám dohromady, zkusím do sebe pár dní sypat Mg, třeba to pomůže a na mě zase přijde psací nálada.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama