Ach ty virózy

13. února 2017 v 15:23 | helmii |  Helmiiny vykecávky
Tak fajn, začínala jsem se radovat, že jsem se z té nemoci vyhrabala, ale hádejte co? Ano, tyhle proklaté virózy se na mně domluvily a během dne se vystřídaly. Takže teď mám pocit, že se mi začíná rozjíždět zánět nosohltanu. Znáte ten pocit, kdy vylezete ven a nemůžete dýchat, protože to prostě strašně bolí? Jako kdyby vám někdo střídavě drásal, pálil a řezal krk. Fakt paráda. Přitom už tu školu prostě nechci zameškávat!

Ale i tak jsem se dnes statečně sbalila a šnečím tempem vyrazila na rehabilitace. Čekala jsem hrozné bolesti, muka, atd.. ale paní fyzioterapeutka? Rehabilitační pracovnice? Na mě byla hrozně hodná a jemná, takže se to dalo přežít. Horší už to je doma, kdy si s tím kolenem jen tak opatrně cvičím. Nechápu proč, ale to, co jsem na rehabkách zvládla no problemo, mě doma neskutečně bolí. Asi je čas na: "To není fér!"

Ale na to, že mám nejspíš chlapskou rýmečku a umírám, tak jsem toho stihla relativně dost. Přečíst knížku na tenhle týden jen za dnešek, taky mám v plánu si přečíst ještě pár otázek do SV (7 jsem jich už stihla). Možná bych se ale měla začít učit do biologie. Můj problém je, že se mi absolutně nechce učit dělení buněk, buňky, pohyblivost rostlin a tak.. Nejradši bych se naučila jen to lidský tělo a modlila se, ať si nevytáhnu 10. otázku. Součástí té totiž není ani zmínka o člověku. Takže takový jackpot.

Jinak pod minulým článkem dvě slečny psaly, že chtěly vidět tu tašku, kterou jsem si pokreslila. Pořád to není zažehlené, pořád váhám. A taky pořád nevím, co případně nakreslit na druhou stranu. Přemýšlela jsem nad Hedvikou na hromadě knížek, na Pinterestu byl krásný obrázek. Achjo, to jsou mi ale dilemata.

Tak to je ona.
"Happiness can be found even in the darkest of time if one only remembers to turn on the light" - Albus Dumblerone

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama