Jeden chybný krok

28. ledna 2017 v 15:59 | helmii |  Témata týdne
Tak tohle téma týdne mi dalo doopravdy zabrat! Možná to je i tím, že jsem byla první týden po operaci ve škole a bylo to fakt namáhavý. Takže víkend asi více-méně proležím, možná půjdu večer jen na nějakou kratší procházku, ale to ještě uvidím.

V tomto tématu bych ráda rozebrala svých pár let blogování a ano, hlavně ty moje chybné kroky v blogování. Všechno to začalo před pár lety, kdy jsem si založila svůj první blog. Když jsem se na něj teď nedávno dívala, musela jsem se smát. Za rok jsem tam stihla sesmolit skoro 250 článků, z nichž většina byly jen obrázky, bleskovky, diplomy za bleskovky a příběhy s velmi propracovanou zápletkou. Ale tenhle blog asi nemůžu brát jako chybný krok, protože každý nějak začínal.

Po tomhle blogu přišla éra blogů všech mých mazlíčků. Každé mé zvířátko mělo blog. Tyhle blogy mi ale moc dlouho nevydržely a po chvíli jsem snad každý zrušila.

Po tomhle přišlo období temna. Celkem dlouho jsem byla bez blogu (no dobře, asi rok, ale pro mě to bylo fakt dlouho) a psaní mi chybělo čím dál víc. Jo, sice jsem si psala do šuplíku, ale to nebylo ono, protože jsem se stejně bála to komukoliv přečíst, prostě jsem si mimo prostředí blogu, kde jsem byla schovaná za nick a obrázek, nevěřila.

A tak jsem si založila tento blog. Mám ho už 3 roky, taky tu nastalo období temna, kdy prostě nebyl čas ani nálada sem cokoliv psát, ale asi jsem se pro nějaký takový psaní narodila, protože mi to zase začalo chybět a mrzelo mě, že jsem se na to vykašlala. Asi jediný chybný krok, co jsem na tomto blogu udělala, bylo to, že jsem smazala všechny původní články a z tohoto blogu chtěla udělat blog výhradně o hubnutí. Prostě mi hrklo v bedně a teď mě to mrzí. Bohužel nemám ty staré články nikde uložené, takže už je sem znova nedám. Ale doufám, že znova už nic takového neudělám, a i kdyby, tak si všechny články ještě radši ukládám do pc.


Když se nad tím tak zamyslím, tak se ani za svoje články nestydím (ani za ty první, co jsou na tomto blogu), takže zase až tolik chybných kroků jsem za dobrých 8 let blogování neudělala. Hihi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. ledna 2017 v 16:14 | Reagovat

Blogové začátky mám taky dost rozpačité :-) Přeji ti hodně úspěchu a inspirace do dalších let!

2 helmii helmii | Web | 29. ledna 2017 v 16:15 | Reagovat

[1]: Děkuji moc, inspirace není nikdy dost! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama