Proč už moc nepíšu?

9. ledna 2016 v 14:31 | helmii |  Helmiiny vykecávky
Ahoj, tenhle článek bude taková sbírka výmluvně, proč už vlastně nepíšu (Ano, výmluv, protože kdo chce, řešení najde, kdo pořádne nechce, najde výmluvy)

  • Čas
Ano, to je docela chabá výmluva, bohužel je pravdivá.. Prostě není čas. Je pololetí, já za rok maturuju, do toho ještě chodím na brigádu. A nesmíme zapomenout na mladýho, psa a ostatní zvěř, co mám doma. Prostě se věnuju tomuhle a na blog hold není moc čas. Navíc se ještě pořád (docela úspěšně) snažím zhubnout.

  • Nálada
Joo, hold už to tak bývá, domů dojdu ve 4 odpoledne, najím se, do 9 se učím (cvičící přestávka je povinnost), jdu na brigádu, když musím a jdu spát, ráno se vzbudím a celý den se zase těším na postel. Nějak takhle vypadá můj běžný den, když je pololetí. To se mi pak nesmíte divit, že na psaní není už ani nálada.

No a toto jsou asi ty nejsmysluplnějí výmluvy, co mám. Taky můžu říct, že se mi nechce zapínat pc jen kvůli pár minutám, než to se nadatluju, ale naši mají pc zaplej skoro pořád, takže svůj nemusím ani zapínat. Po pololetí se to snad zase všechno uklidní, takže by mohlo být o pár článků měsíčně víc. Tak pac a pusu.


Fotka z Mírova (taková pěkná vzpomínka na léto)
A taková pěkná vzpomínka na minulou zimu (To je moje nejoblíbenější místo)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama