Ve stínu

4. prosince 2015 v 17:44 | helmii |  Témata týdne
Tohle téma týdne se dost hodí k tomuto ročnímu období, protože vlastně skoro všechna má mimoškolská činnost se odehrává ve tmě, nebo alespoň vě stínu.
Ráno svtávám do tmy a to je to těžší, protože i když jdu spát třeba v osm (což ve dny, kdy jsem na brigádě nehorzí) tak se vzbouzím nevyspalá a nikdo na mě nesmí mluvit. Teda, pokud nemá rád adrenalin, v tom případě si se mnou může skusit pokecat.
Potom celý den sedím ve škole. Vracím se většinou, až Slunce začíná zapadat. A když se náhodou vrátím za světla, a teoreticky bych mohla jít na kolo, aniž bych zatměla, tak nám stejně profesoři nahlásí tuny písemek, takže skončím zahrabaná v sešitech.
Nevím, nějak toto roční období nemusím. Kdyby byla alespoň nějaký sníh na lyžování, tak by mi to až tak nevadilo, ale když je v zimě nad nulou, nějak ta zima postrádá význam, spíš to je jako prodloužený podzim.
Takže drahá "zimo", chyť se prosím s pondělkem za ruku a bežte spolu do háje.. (a pokud mi nechceš toto přání splnit, tak alespoň, prosím, sesyp nějaký sníh)

Kdyby to vypadalo nějak takhle, tak s tím nemám problém! Smějící se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama