Život není fér?

13. září 2015 v 18:42 | helmii |  Témata týdne
Osobně si nemyslím, že by život byl nějak extra nefér, i když si to mnozí lidé myslí. Taky jsem si to dřív docela často myslela. Hlavně na konci základky. S kamarádkama jsme se domluvily, že půjdem na stejnou školu. Strašně chytrej nápad. No, jak to tak bývá, byl čas rozhodování, kam kdo půjde. no a my se překvapivě neshodly. To mi přišlo strašně nefér.

Přišel čas odevzdávat přihlášky na školy a já si dala na polygrafiku, stejně jako moje kamrádka. Možná, protože jsem si myslela, že to bude jen o kreslení (jako kreslit docela umím), možná jsem se bála jít na novou školu sama. No, tak jako tak, přihláška byla poslána a byl čas jít na přijímačky. Ty jsem docela slušně domrvila, takže jsem se (jaké to překvapení) na polygrafiku nedostala, byla jsem asi 9. pod čarou. Jako jo, na odvolání by mě asi vzali, ale už jsem to nechtěla zkoušet, ani nevím proč. To mi tehdy přišlo taky strašně nefér a tak jsem skončila celá nešťastná na gymplu.

Jak čas ale pomalu plyne, začíná mi docházet, že je dobře, že jsem na gymplu a ne na polygrafice, protože bych nevydržela na praxi sedět x hodin za počítačem. Kdybych šla na polygrafku, tak bych taky na 99% nepoznala přítele a asi bych si ani tak nevážila chvílí, když jsme s nejlepší kamarádkou třeba po 3. týdnech venku.

Prostě všechno zlé je pro něco dobré a proto možná díky chvílím, které vámteď přijdou nefér, potom budete o to šťastnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama