Masters of Rock 2015

18. srpna 2015 v 10:50 | helmii
Ahojte, ráda bych se s vámi podělila o jeden z mých nejlepších zážitků vůbec. Byl to festival Masters of Rock, na kterém jsme s přítelem (zas a znova děkuju miláčku :-*) a pár kamarády byli na začátku července. Stalo se nám pár vtipných příhod, které bych vám sem chtěla napsat.

První vtipná věc byl už stavěníé stanu. Všichni měli normální, malý stan pro dva, jen my dva museli být originální a vzít stan pro čtyři s obrovskou předsíní (která se později stala naším obývákem). Stavba nám zabrala dobré půl hodiny, padlo u toho plno slov, za který se asi budem navždycky smažit v pekle. No, nakonec se nám povedlo ho postavit. Pak jsme jeli na nějakou dobu pryč. Když jsme se vrátili, začalo se hodně škaredě mračit a vedle nás si nějaký pán snažil postavit stan. Marně. Tak se naši muži sebrali a šli tomu pánovi pomoct. Nakonec to dopadlo tak, že kluci stavěli a pán nad nima stál a radil. Nakonec se jim to povedlo postavit. Sotva jsme si dotáhli do obýváku "židle" a vytáhli z auta nějaký to pivo a lahvinku a uložili je bezpečně do našeho obýváku, začalo něskutečně pršet. Tak jsme si tak seděli, popíjeli.. Popíjeli jsme tak, jak pijem u nás na Hané.. Muži to nezvládli, tak jsme se s kamarádkou ujali péče, o ty naše zombie.

Další dny mi přišly pořád stejné. Vstát, jít na snídani (čaj a koblížek), potom celej den chodit po koncertech a po stáncích s jídlem, nebo jít na oběd do města (většinou na česnečku). A pak jen pivo, vlaječky, zase pivo, tatranskej čaj.. a mezitím se pařilo, dokud jste na nohách stáli. Musím říct, že většina kapel mě letos nezaujala. Proto jsem chtěla spíš na Brutal Assalut. Ale atmosféra je na MoRu nepřekonatelná! V půlce koncertu jsem si tam začala povídat s úplně cizím člověkem.. Hned bych se tam vrátila!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama