Emoce a jiné nesmysly

6. srpna 2015 v 14:45 | helmii |  Témata týdne
Na toto téma se krásně hodí pár mých zažitků/zkušeností. Šla jsem jednou s hodně dobrou partou lidí na jednu akci. V té partě byl i jeden pár. Strašně se milujou, jsou spolu už dost let, ale jsou schopní se neskutečně rozhádat skrz úplnou blbost. No, zábava se pěkně rozjela, párek se trošku cinknul a nastala jedna z dalších hádek. Ale takhle velkou hádku si u nich nepamatuju. Lítaly už i nadávky typu "Ty čurá*u, zm*de!" atd.. A druhý den by za sebe zase dali všechno. A přesně skrz toto nemám ráda tyhle "alkoholový" emoce. Člověka, kterýho máte fakt rádi pošlete klidně do háje jen proto, že vám nechtěl dát cígo.
To mi připomělo naši rozlučku. Moje nejlepší kamarádka se mi tam opila úplně "do hoven". No a já jsem se jí snažila pomoct. Cpala jsem do ní jídlo, kofolu.. a to moje zlatíčko se mi odvděčilo tím, že to na mě všechno vyprskla a začala mi nadávat nejvíc, jak jen mohla a řvát na mě, jak mě nesnáší a abych už chcípla. Ještě že ji znám fakt dobře a vím, že to nebylo myšleno až tak úplně vážně a tak pokaždé, když spolu pijem, si na tuhle storku vzpomenem.
A co dál nemám ráda, tak je naopak nedostatek emocí. Půjdem ven? hm..... Líbí se ti tu? hmmm.... Nemyslím, když má někdo špatnou náladu a nic se mu nechce, všichni máme takový dny. Ale když někdo pernamentně odpovídá na všechno hmmm a má u toho výraz umučenýho, to dokáže zkazit den.
Takže podle mě jsou emoce ne vždy výhodou, ať v až moc malém, nebo v až moc velkém množství.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 6. srpna 2015 v 18:35 | Reagovat

No, já si spíš myslím, že ty alkoholový emoce, jak píšeš, hodně záleží na povaze člověka a na tom, co cítí uvnitř, ale za střízliva to nedává najevo... Já jsem třeba nic podobného s kámoši nebo sama u sebe nezažila, díky bohu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama