Chránil mě

31. července 2015 v 20:29 | helmii |  Témata týdne
Tak fajn, v téhle věci jsem byla asi trošku jiná, než ostatní děti. Strašidlo, co mě děsilo, se totiž neschovávalo pod mou postelí, nýbrž pod skříní, co vedlé té postele stála. Už je to sice nějaký ten rok zpátky, ale pořád si to bubáčisko pamatuju. Vypadal jako zajíc, přejetý parním válcem.. Jediná hlava s červenýma očima a ocásek měly normální tvar. A skoro každou noc z pod té skříně vylézal a koukal pár minut na mě. Vždycky jsem zavřela oči a snažila se to nějak přečkat.

V tomhle přečkávání mi hodně pomohl můj imaginární kamarád (nikdo jiný se se mnou nechtěl kamarádit, ve školce jsem bývala občas trošku víc agresivní, takže se mě asi báli, nebo co) No a tomu kamarádoovi jsem říkala Mim. Pokaždé, když "Placatý zajíc" (tak jsem mu říkala) vylezl z pod skříně, jsem si představovala, že mě Mim chráni. A zabíralo to. Co si tak dál o Mimovi vzpomínám, tak to, že jednou jsem se s našima dívala na AZ kvíz a tam byla nějaká otázka, na kterou byla odpověď Mim. Strašně dlouhou dobu jsem z toho měla druhé Vánoce a cpala to všem pořád dokola. Nebo jsem si s ním hrávala na zahradě. Běhávala jsem s klacíkem a představovala si, že jsme rytíři a jak společně zabíjíme draky.

Nikdy jsem si nehrála na princeznu, ani na prince. Princ nosíval punčochy a princezna si přece hrává s panenkami a musí nosit šaty. Šaty jsem jako malá nesnášela a panenek se bojím. Do teď. Vypadají jako mrtvý děti. Přece si nebudu hrát s mrtvolama. Radši jsem si hrávala s plyšáky a nebo s gumovými zvířátky. Možná i proto mám teď doma takový menší zvěřinec. Nevím proč, ale kdybych byla úplně sama doma (jako i bez zvířat), byla bych strašně nervózní a bála bych se. Hodně mě totiž uklidňuje, když slyším, jak morčan žere, nebo strašilky občas zašustí v malinách.

A co si tak pročítám, to, co jsem napsala, tak si připadám, že jsem byla fakt úplně retardovaný dítě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J J | 31. července 2015 v 21:08 | Reagovat

do not read this if you read this you will die i am teresa fidalgo if you don t repost his on 20 photos i will sleep with you forever a girl ignored me and her mom die 20 days later

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama