Světlo na konci lednice

24. dubna 2015 v 12:35 | helmii |  Helmiiny vykecávky
Tak i tohle je další téma, o kterém jsem chtěla psát, akorát prostě nějak nebyl čas, ale jelikožto jsem si opět vykloubila čéšku a mám zakázanej veškerej sport (tak aspoň posiluju břicho), tak je času najednou plno :D

Jako malou mě tohle světýlko dost utěšovalo, jakožto neoblíbenýho člověka, co mimo domov chodil akorát tak pro nákup a nazpátek. Nudila jsem se - lednička.. Byla jsem smutná - lednička.. díky tomu jsem se vyžrala do obludných rozměrů. Naštěstí si toho mamča brzo všimla a poslala mě do pohybovek. A to mi vydrželo v podstatě 10 let.. 6 let volejbalu, 2 roky házené a 2 roky tance, jo, dost to se mnou udělalo. Přestala jsem tolik jíst, hubla jsem, tělo se mi pěkně zpevnilo.

Ale jednoho krásnýho dne mi poprvé vyjela čéška. A tím začal kolotoč posilování kolena, ježdění po doktorech.. všechno pořád dokola. Půl roku jsem makala na noze a pak mi skrz jeden blbej pohyb vyjela znova. Tak jsem začla znova vyžírat ledničku. Za dva roky, co tím trpím mi vyjela cca 15x.. A naposledy to bylo teď v pondělí. To už mi doktor řekl, ať se se sportem prostě rozloučím. Ale asi jste všichni pochopili, že po deseti letech v podstatě každoneního tréninku je těžký, toho všeho nechat.

A tak mi mamka poradila (jak už jsem psala), změnit si jídelníček.. budu hubnout a nebudu se muset tolik hýbat. Takže tohle světlo na konci lednice mi vlastně pomohlo neztratit motivaci a jít si za tím.

A mimochodem, o víkendu jsem kašlala na jídelníček a byla jsem na jedné akci a po víkendu to bylo všechno hned zas nahoře.. Jedno pozitivum to mělo.. od víkendu si všechno plánuju a vážím ještě pečlivěji než předtím :D (takže teď mám zas o kilo míň.. ale stejně mi chybí ještě jedno kilo, aby se to vrátilo do původního stavu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama