Super

20. března 2015 v 6:52 | helmii
Ahoj, tak se tu po 3 dnech zase hlásím. A musím říct, že za tu krátkou dobu, co dodržuju ten jídelníček (dnes to je 4. den) se cítím o 100% líp. Ráno v pohodě vstávám v 6, i když mám budík na 6:33 (nevím, proč ho mám na 6:33, ale fakt ho tak mám Smějící se), dál mám hodně energie, plno věcí mě baví mnohem víc, než před tím (až na to každovečerní plánování jídla). A už za tak krátkou dobu mám cca 0,5 kg dole. Nečekala jsem, že to půjde tak rychle. A nejlepší na tom je, že dolů jdou fakt tuky a ne svaly. Upřímně, původně jsem se chtěla ozvat až po týdnu, ale toto mě fakt nadchlo.

Dál jsem přemýšlela, že bych začla běhat, ale co říkal známej, to nějak moc nepomáhá, že lepší je kolo. A to je fajn, protože boty na běhání nemám (moje jediný boty jsou polorozpadlý niky a jedny desetidírkový steelky, v tom fakt běhat nejde) a kupovat si je fakt nehodlám. Nechci celou výplatu z brigády utratit na běhací boty, když mi pak jstejně jen budou ležet a smrdět v chodbě. Tak budu jezdit co nejvíc na kole. Mamča mi koupila v Lidlu dres na kolo a je fakt super. Jak vzhledově, tak funkčně.

Co bych sem ještě mohla napsat.. Už asi nic, po ránu moc slovní průjmy nemívám Smějící se Tak tak kolem 23.3. se zkusím ozvat, jak to vypadá po týdnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama