Březen 2015

1. týden

25. března 2015 v 8:19 | helmii
Ahoj, tak jsem se po týdnu zvážila a myslím si, že výsledky jsou super :)

Váha: 89,9 (začínala jsem na 91,5)
Jop, ta váha je hodně velká i teď, ale mám hroznou radost, že jsou tak brzo vidět výsledky. Díky tomu, že jsou vidět výsledky bych řekla, že vydržím dlouho. Dneska taky začínám cvičit 30 Days Shred od Jillian Michaels. Výsledky tam jsou dost velký, už párkrát jsem to cvičila, ale nikdy jsem to nedodělala do konce, možná proto, že že výsledky tam byly velký, ale nikdo do toho nešel se mnou.. ale teď jsem se fakt odhodlala, díky kamarádce, která o víc jak týden přede mnou a za týden shodila 4 cm v pase. Takže díky ní jsem odhodlaná to fakt už dát. Za 10 dní sem dám jak se pohnuly centimetry a kila.

Tak mi držte palce, díky :)

Super

20. března 2015 v 6:52 | helmii
Ahoj, tak se tu po 3 dnech zase hlásím. A musím říct, že za tu krátkou dobu, co dodržuju ten jídelníček (dnes to je 4. den) se cítím o 100% líp. Ráno v pohodě vstávám v 6, i když mám budík na 6:33 (nevím, proč ho mám na 6:33, ale fakt ho tak mám Smějící se), dál mám hodně energie, plno věcí mě baví mnohem víc, než před tím (až na to každovečerní plánování jídla). A už za tak krátkou dobu mám cca 0,5 kg dole. Nečekala jsem, že to půjde tak rychle. A nejlepší na tom je, že dolů jdou fakt tuky a ne svaly. Upřímně, původně jsem se chtěla ozvat až po týdnu, ale toto mě fakt nadchlo.

Dál jsem přemýšlela, že bych začla běhat, ale co říkal známej, to nějak moc nepomáhá, že lepší je kolo. A to je fajn, protože boty na běhání nemám (moje jediný boty jsou polorozpadlý niky a jedny desetidírkový steelky, v tom fakt běhat nejde) a kupovat si je fakt nehodlám. Nechci celou výplatu z brigády utratit na běhací boty, když mi pak jstejně jen budou ležet a smrdět v chodbě. Tak budu jezdit co nejvíc na kole. Mamča mi koupila v Lidlu dres na kolo a je fakt super. Jak vzhledově, tak funkčně.

Co bych sem ještě mohla napsat.. Už asi nic, po ránu moc slovní průjmy nemívám Smějící se Tak tak kolem 23.3. se zkusím ozvat, jak to vypadá po týdnu.

Začínám

17. března 2015 v 18:37 | helmii
Ahoj ahoj. Někteří lidi, co sem chodívali dřív, si možná řeknou, proč jsem všechno z blogu smazala.. články, fotky, ankety.. Důvod je ten, že tenhle blog měl být o mém životě a blabla, jenomže překvapivě můj nudnej, stereotypní život nikoho nezajímal, rozhodla jsem se, že tu budu psát o mém hubnutí.

Ne, že bya tohle bylo po prvé, co si říkám, že zhubnu. Ale díky mamče vím, proč se mi to předtím nedařilo. Snažila jsem se jíst zdravě, cvičit,.. Bohužel to zdravé jídlo až tak zdravé nebylo a cvičení taky moc nepomáhalo. A tak mi mamka včera řekla, jak by moje jídlo mělo vypadat, kolik by mělo obsahovat blíkovin, vlákniny a tak dál a tak dál. Říkala, že jen díky téhle změně jídelníčku zhubla 4kg za měsíc a půl, což se mi zdá jako super výsledek. Tak uvidíme, jak to půjde nebo nepůjde.